YAŞAM ve DONANIM

Senin Hayatın, Senin Şehrin.

SENİN HAYATIN, SENİN ŞEHRİN.

Muhteşem bir peyzaj alanı içinde geniş yeşil alanlarıyla tüm sakinlerine yılın her mevsimi hizmet verecek fitness ve pilates salonu, yaz kış yüzmenin keyfini doyasıya yaşayacağınız yüzme havuzları, her yaşa hitap eden enfes bahçeleri, çocuklar için oyun parkları, kapalı otopark, 7/24 güvenlik hizmeti gibi birçok imkânı bünyesinde barındıran Şehr-i Beyaz, yeni sahiplerine hareketli ve aktif bir sosyal yaşamın anahtarını veriyor.

%60 YEŞİL ALAN

Aile hayatını ve komşuluk ilişkilerini önemseyen Şehr-i Beyaz’da atacağınız her adımda doğa sevgisi ve onun eşsiz huzuru var. Günümüz koşullarında metropollerde yaşayan insanların, kolay kolay bulamayacağı bu huzur ve sakinlik için proje alanının %60’ı yeşil alan olarak düzenlendi.

FITNESS & PİLATES

Sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olmak için para harcamanıza, evinizden uzaklara gidip trafik derdi çekmenize gerek yok. Şehr-i Beyaz’ın spor salonlarında düzenli olarak spor yapacak ve formda kalacaksınız. Dengeli ve huzurlu yaşamın formülünü bulacak, kendinize ayırdığınız zamanlarda artık çok daha zinde ve dingin hissedeceksiniz.

YÜZME HAVUZU & TÜRK HAMAMI & SAUNA

İyi bir tatil için uzaklara gitmenize gerek artık gerek. Sizin gibi seçkin komşularınızla birlikte dilediğiniz zaman neşeli vakitler geçirebilir, serinlerken zinde kalmanızı sağlayabilirsiniz.

Yoğun geçen bir iş gününün ardından rahatlamak ve gevşemek beden sağlığınıza iyi gelecek. Sauna ve Türk Hamamında geçireceğiniz bir kaç dakika bile vücudunuzdan toksinleri atacak, yenilenmiş bir ciltle kendinizi çok daha iyi hissederek evinize gideceksiniz.

7/24 GÜVENLİK & KAPALI OTOPARK

Siz ve sevdikleriniz burada daha neşeli ve özgür. 7/24 güvenlik hizmetinin standart olarak sunulduğu Şehr-i Beyaz’da değer verdiğiniz her şey güven içinde olacak. Aracınızın her türlü olumsuz hava koşulundan korunacağı kapalı otoparklarının yanısıra, misafirlerinizi girişte karşılayacak güvenlik görevlileri her zaman siz ve sevdikleriniz için görev başında.