LOKASYON

Senin Hayatın, Senin Zamanın.

SENİN HAYATIN, SENİN ZAMANIN.

Şehr-i Beyaz konumuyla da hayatınızına en değerli şeyi, bol bol “zaman”ı veriyor. İstanbul’un tüm ana anayollarına, tüm ulaşım seçeneklerine sadece birkaç dakikalık mesafesiyle yaşam kalitenizi daha da yükseltiyor.

İster birbirinden seçkin alışveriş merkezlerinde keyifle alışverişinizi yapın, isterseniz siz işinize, çocuğunuz okuluna geç kalma endişesi, trafik çilesi olmadan huzurla gidin, gün hep sizin!

SENİN HAYATIN, SENİN MARİNAN

İstanbul’un batısında yatseverlerin en sık tercih ettiği rota ve bağlanma noktası olmasının yanı sıra, sosyal olanakları ve su sporları ile denizle iç içe bir yaşam merkezi sunan West İstanbul Marina da yeni evinizin komşusu. İstanbul’un vazgeçilmezi denizi artık sadece seyretmeyecek onunla çok daha fazla zaman geçireceksiniz.

İSTANBULUN EN BÜYÜK PARKI
YANI BAŞINIZDA

Şehr-i Beyaz’da sizi ayrıca İstanbul’un en büyük parkı Yaşam Vadisi’ne komşu olma fırsatı da bekliyor. Toplam 1.000.000 m2lik alana kurulacak Yaşam Vadisi’nde, birçok ulaşım, donatı ve rekreasyon projesi tamamlanmış olup, proje kapsamında 7.500m2’lik bir gölet alanı, 2 adet şelale, su oyunları alanları ile küçük dereler yer alacak. Vadi içerisinde ayrıca eşitli anı parkları ve tematik parklar, mini golf, satranç gibi Açıkhava oyun alanları, bitki gösteri alanları, çim amfi, dinlenme ve sosyal etkinlik alanları bulunacak. Yaşam Vadisi, Beylikdüzü’nde yaşamaya yepyeni bir anlam ve keyif katacak.